Kosmeetik-ikoon

KOSMEETIK

DARPHINI HOOLITSUS
60 min
90 min
Absolute pureness 50 € 65 €
Exquisite  at any age 55 € 75 €
Sensitive to sublime 50 € 65 €
Immersive experience 50 € 65 €
Perfectly radiant 50 € 65 €
Forlled ja La Sincere (Jaapani professionaalne kosmeetika) al. 75 € 120 €
KULMUD, RIPSMED, NÄGU
10 min kulmude keemiline värvimine 15 €
10 min kulmude korrigeerimine 10 €
Kuni 20 min kulmude modelleerimine 15 €
10 min ripsmete keemiline värvimine 10€
30 min ripsmete ja kulmude keemiline värvimine ja korrigeerimine 25 €
30…45 min kulmude värvimine Hennaga + korrigeerimine. Modelleerimisel lisandub hinnale 10 € 20 €
Noorendav silmaümbruse hooldus 30 min 25 €
DEPILATSIOON
PEHME VAHAGA
Kulmud 8 €
Ülahuul 10 €
Lõuapiirkond 6…15 €
Ülahuul ja lõuapiirkond 17 €
Käed 15 €
Käed küünarnukini 10 €
Kaenlaalused 15 €
Sääred 18 €
Reied 18 €
Sääred ja reied 30 €
Selg 30 €
Rindkere 30 €
Bikiinipiirkonna piiramine 20 €

Kosmeetik

Salongis töötab kogemustega kosmeetik, kes hoolitseb paljude Tartu klientidest naiste ja meeste näonaha eest. Pakume näohoolitsusi mis toovad sinu näole värskust ja annavad sulle nooruslikku elujõudu.

Klientide arvates on salongis pakutavad hoolitsused Tartu parimad , peale mida tunned end alati oodatuna ja salongist väljudes oled noorem ja pakatad uuest energiast ja värskusest.

Mis tooteid kosmeetik veel oma töös kasutab?

Forlled- on Jaapani eksklusiivne, väikesemolekuliline ja professionaalne kosmeetikasari. Mis sobib igas eas ja igasuguste nahaprobleemidega klientidele. Tooted on lõhna- ja värvainete vabad, seega tundlikus toodete vastu praktiliselt puudub. Sobib klientidele kes ei soovi intensiivseid lõhnasid, mehhaaniliselt tugevaid koorimisi kuid kes soovivad näha kohest tulemust ja tunda oma nahka elujõulisena, pehmena ja värskena. Jaapani kosmeetikatoodete eeliseks on tõsiasi, et kuna tooted on välja töötatud väikesemolekulilise nanotehnoloogia tootmismeetodite alusel siis sobivad tooted ka aparaadihooldusteks.

Mida sisaldab Darphini hoolitsus?

Igale kliendile pakutakse nähtavate ja kauapüsivate tulemustega hoolitsusi, mis põhinevad maailma kuulsa füsioterapeudi Pierre Darphin teadmistel ja kogemustel.

Darphini unikaalsus ja hoolitsuste loetelu on koostatud Pierre Darphini ettekirjutuste põhjal, kus pidevalt täiustatakse massaaži tehnikaid, luuakse uuenduslikke tooteid, antakse kaasa nippe toodete kasutamiseks ja muidugi on ainult Darphinil ainulaadne lümfimassaaž.

Hoolitsused sisaldavad endas kolme efektiivset käsimassaaži tehnikat

1. Punktmassaaž

Punktmassaaži teostatakse seerumiga. See kestab kaks minutit. Punktmassaažiga aitame vallandada varjatud energiat, stimuleerida nahka ja mõjutada kogu organismi.

2. Lümfimassaaž

Lümfimassaaž on üks kolmest Darphini 3-dimensioonilisest hooldusest, millega hooldatakse epidermis. Massaaž kestab kokku 10-15 min.

Lümfimassaaž on tõestatud oma tõhususelt lümfikanalite puhastamisel naha tasakaalu rikkuvatest toksilistest ainetest, mis muudavad naha tuhmiks, väsinuks, kuivaks ja tundlikuks või lasevad tekkida aknel.

Darphini lümfimassaaž on lõõgastav ja turset alandava toimega, mille kasu klient kiirelt ka märkab. Massaaži käigus kombineeritakse lõdvestavaid ja puhastavaid liigutusi kasutades kliendi nahatüübile vastavat aroomihoolduse toodet.

NB! Lümfimassaaži tehakse peaaegu kõigi Darphini näohoolduste käigus, mille tulemuseks on hapnikuga rikastatud veri ja mineraalsooladest vabanemine, tänu millele tunneb klient lisaenergiat.

Kõik see saavutatakse tehes manuaalvõtteid, kui klient hingab rahulikult ja on füüsiliselt passiivne.

**Lümfimassaažiga kaasneb tavaliselt vedeliku kaotus (sageli tunneb klient peale hooldust vajadust külastada tualettruumi). Seetõttu tuleks kliendil hoolduse päeval juua piisavalt mineraalvett ja varuda vähemalt 10 min aega puhkuseks veel peale hoolduse lõppu, et olla kindel, et sisemine niiskusetasakaal on paigas.

Inimestele, kellel on pidevaks probleemiks paistetus, soovitatakse lümfimassaaži regulaarselt 12 korda ja kaks korda nädalas, edaspidi üks kord nädalas.

3. Süvamassaaž

Süvamassaaž on vananemisvastane massaaž, mis toniseerib näolihaseid, parandab naha elastsust, parandab naha vereringet, tõstab naha hapnikuga varustatust ning soodustab rakkude uuenemist.

Süvamassaaž vormib lihaseid, et saavutada vananemisvastast näovõimlemise efekti. Spetsiaalsed liigutused aitavad nahka tõsta ja trimmida. Massaaž kestab 20 minutit.

Lõõgastav prelüüd – iga hoolitus algab jala- ja kätemassaažiga

Kõik Darphin hooldused sisaldavad endas lõõgastavat jala- ja kätemassaaži. Kätemassaaž aitab leevendada valulikkust ning pingeid samal ajal lihaseid lõdvestades.

Samuti aitab käte masseerimine leevendada stressi ja pingeid, mis on kogunenud kehasse ja meeltesse. See massaaž pakub hoolitsust su kätele ning tervele kehale.

*60 min näohooldusel 8 etappi – sisaldab punkt- ja/või lümfimassaaži ja/või jadeiitkivimassaaži.

*90 min näohooldusel 10 etappi – sisaldab endas Darphini 3-dimensioonilist massaaži.

7 34 0010

info@salongildi.ee

Munga 5,  51007 Tartu

E-R 9.00-18.00

L 9.00-15.00

P kokkuleppel