LA SINCERE

La Sincere

LA SINCERE on profesionaalne ravitoimega kosmeetikasari Jaapanist näo- naha taastamiseks ja noorendamiseks. Tooted põhinevad looduslikul geelil (aaloe, merevetikad, muda jne). Tooted on ilma värv- ja lõhnaaineteta. Aktiivsed ained tagavad maksimaalse imbumise ja avaldavad mõju nahas toimuvatele protsessidele. Kõik sarja tooted sobivad omavahel kokku, kontsentraate võib kasutada ultraheli ja ionoforeesiga, tänu millele imbuvad aktiivsed ained sügavamale nahka. UV kaitseks on tootes looduslikud ained nagu aaloe, Sheaõli ekstaraktid, E-vitamiin, karatinoidid 1,3-beeta-glükaanid.

Näohooldusi täiendatakse ionoforeesi ja efektiivse käsimassaažiga (tavahind 85..100 €).

BDR KOORIMINE

BDR tooted

BDR BEAUTY DEFECT REPAIR ehk iludefektide parandamine on bioloogiline koorimine. Bioloogiline koorimine tähendab elutute naharakkude ohutut ja efektiivset pindmist eemaldamist. See on eriline naha uuendamise ja taastamise võimalus, mida saab kasutada erinevate nahaprobleemide korral. Hooldus on efektiivne eemaldamaks elutud naharakud nahapinnalt, et uued rakud saaksid kasvada ja jaguneda.

Peamiseks aktiivaineks on piimhape ja sidrunhape.

Koorimine sobib ideaalselt tundlikule ja õhukesele nahale, pigmentlaikude olemasolul, päikese poolt kahjustatud nahale, kuivale nahale, kortsulisele nahale, akne probleemide korral, aknearmide ja traumajärgsete armide ravis, ebatasasuste eemaldamiseks nahalt,  kombineeritud nahale naha ühtlustamiseks ja suurepoorilise ja rasuse naha korral, eemaldades rasu ja läiget.

Protseduuri teostatakse kuurina üks kord nädalas neli kuni kaheksa korda. Hoolduskuuri hoidev ja kortse ennetav (tulemuse hoidmine) protseduur teostatakse iga nelja kuni viie nädala möödudes.

NB! Protseduur on mugav ja efektiivne ka ühekordse protseduurina. Nahk ei jää ketendama ega vaja kodus erihooldust.

Ühekordse protseduuri hind on 50 €.

HENNA SPA

Henna Spa tooted

HENNA SPA pakub täiesti uut ja efektiivset kulmude toonimise meetodit.

Tavaline kulmude toonimine püsib üks kuni kaks nädalat, kuid Henna Spa värvidega on hoolitsetud kulmud kuni kolm nädalat garanteeritud. Henna kulmuvärvi komplekti kuulub seitse erinevat värvitooni, mida saab omavahel segada, et leida kliendile sobilik kulmutoon.

Pole vaja karta, et värvi kuludes jääb nahalt kumama rohekas alatoon.
Kui kahtlete naha tundlikkuses, siis päev enne kulmude värvimist oleks mõttekas teha test, selgitamaks välja, kas Henna Spa tooted sobivad teile. Selleks kantakse väike kogus toodet tundlikule piirkonnale ja lastakse sellel olla järgmise päevani. Järgmisel päeval on näha, kas nahk on tundlik toote vastu või mitte.

HENNA SPA
Kulmude värvimine Henna Spaga 35 min25€
Kulmude värvimine koos korrigeerimisega 35 min30€
Kulmude värvimine koos modelleerimisega 45 min35€

MAKE UP

Cinema Secrets tooted

CINEMA SECRETS jumestuskreemid on tuntud oma väga heade katmisomaduste poolest. Kuna jumestuskreemid sisaldavad silikooni ja erinevaid värvipigmente, ei tundu nad nahal rasvasena, vaid jätavad mati pinna. Jumestuskreemid on erilise kaitsevõimega, tasandavad nahavärvi, taluvad higistamist, kaitsevad päikese ja pakase eest, ei ummista poore, ei jää kunagi nahal tükki ega triibuliseks, on turvaline, testitud ja tuntud toode.

Laovärvide värvigamma algab neutraalsetest pastelsetest toonidest, lõpetades julgete puhaste toonidega, nagu seda on sinine, punane, lilla jne. Laovärvid on kergesti omavahel segatavad soovitud värvi leidmiseks.Põseruužid on rohke pigmendisisaldusega ja kauakestvad, mille kasutamisel saadakse kestev puna kogu päevaks.

Huulepulkade valikusse kuuluvad matid ilmastikukindlad kreemjad huulepulgad ja hõbedaläikelised pärlmutterhuulepulgad.

Toodete laialdaste värvitoonide tõttu on Cinema Secrets tooteid võimalik kasutada nii igapäevasel jumestamisel kui ka laval.

MAKE UP
Päevane jumestus18€
Õhtune jumestus20…25€
Pruudimeik25€
Stiilimeik25€

7 34 0010

info@salongildi.ee

Gildi 12,  51007 Tartu

E-R 9.00-19.00

L 9.00-15.00

P kokkuleppel