Maniküür-ikoon

MANIKÜÜR/PEDIKÜÜR

Zoya küünelakid
MANIKÜÜR
Klassikaline maniküür, sisaldab kätemassaaži ja lakkimist 60’15…17€
Klassikaline maniküür geellakiga20€
Prantsuse maniküür17€
Küünte katmine OPI biogeeliga20€
Parafin kätele10€
PEDIKÜÜR
Klassikaline pediküür, sisaldab jalamassaaži ja lakkimist 90’25…30€
Klassikaline pediküür geellakiga30€
Varbaküünte katmine OPI biogeeliga30€
Jonic Detox20€

Maniküürija/pediküürija ……

….. on Gildi salongis kõrgelt nõutud maniküürija ja pediküürija. Põhjuseks see, et tema kogemused koos helluse ja hoolitusega panevad sinu käed ja jalad end hästi tundma.

Iga jala ning kätepaar hõiskab ning pakatab heaolutundest, kui ta salongist väljub.

Kliendid ütlevad, et ……on kindlasti parim maniküürija/pediküürija Tartus ja seda kinnitab fakt, et üle 90% kõikidest klientidest on tal püsikiliendid.

 

Mida ……. oma töös kasutab ja mida sulle soovitab?

Oma töös kasutab ta ZOJA küünelakke, mis  keskendunud kvaliteetseimate salongi ja SPA toodete valmistamisele, pakkudes innovaatilisi ning kõrge kvaliteediga tooteid.

Zoja valikust leiab nii klassikalisi küünelakke, kui ka PixieDust ehk matid sädelevad struktuursed lakid. Need lakid ei vaja  alus- ega pealislakki ja kuivavad kiiresti.

Kui on soov siiski aluslaki küüne peale kanda, siis soovitab kasutada Zoya Get Even aluslakki, mille peale PixieDust lakk paremini kinnitub.

Kui kasutad tavalist aluslakki, siis jääb küüne pind liiga sile ja lakk võib tulla kiiremini maha. Samuti pealislaki kandmisel kaob matt viimistlus.

Zoya küünelakid pakuvad alternatiivi geellakkidele, kuna küünelaki õigel kasutamisel püsib lakk küüntel 10-14 päeva. Värvilakkidel tuleks lasta kihtide vahepeal natuke kuivada.

Pealislaki pealekandmist tuleks korrata iga paari päeva järel, et pikendada küünelaki püsivust.

 

OPI biogeel – uudne leotavate geellakkide tehnoloogia

Olles kõrgekvaliteediliste küünelakkide tootjana nr. 1 maailmas, on järjest rohkem  turul kasvamas geelküünte osakaal. OPI biogeel pakub kõrgetehnoloogilist geelküünte tehnoloogiat AXXIUM. Tänu kõrgele kvaliteedistandardile on OPI Axxium geelküüned loomulikud ja kauapüsivad.

Värvilise geellakiga saab katta nii naturaalseid küüsi kui kunstküüsi. Biogeeli on lihtne peale kanda kui ka eemaldada. Tänu uuele koostisele võimaldab katta küüsi sarnaselt küüne lakkimisega ja kuivatada küüned UV lambi all mõne minutiga. Pikaajalise püsivuse ja läike annab õhuke geelkiht mis püsib küünel vähemalt kaks nädalat. Geellaki mahaleotamiseks kulub umbes 15 minutit. See tehnoloogia on ohutu oma küünele, kuna geeli leotatakse, mitte ei viilita, kahjustamata sellega oma küünt. Toode sobib ideaalselt ka pediküüriks. Tavalise geeli ees on geellaki eeliseks püsivus, kiire kuivamine ja loomulikkus.
Pärast laki pealekandmist on küüned kohe kuivad.

7 34 0010

info@salongildi.ee

Gildi 12,  51007 Tartu

E-R 9.00-20.00

L 9.00-17.00

P kokkuleppel