La Sincere keemiline koorimine

Lipoderm keemiline koorimine

Räägitakse te punane riietus, punased esemed k.a punased huuled tõstavad meie tuju, teevad meid nooremaks ja aktiivseks. Sama maagia on ka punastel puuviljadel.

Punaste puuviljade seast on kõige populaarsem MANGO, sest tema vili sisaldab palju proteiini, A,B,C ja E rühma vitamiine. Indias süüakse mangot UV-kiirgusest saadud naha kahjustuste raviks. Samuti kasutatakse ka Jaapani kosmeetikatoodete koostises unikaalset Camu Camu marjade ekstrakti mis on kõige rikkam C-vitamiini allikas maailmas. Selle sisaldus ületab 30-60 korda C-vitamiini sisaldust tsitruselistes. Sari sisaldab unikaalset keemilist koorimist, mis põhineb geelil piim- ja glükoolhappel, mille koostisesse kuuluvad antioksüdandid, regenereerivate, niisutavate ja rahustavate komponentidega mis tagavad suurepärase koorimisjärgse hoolduse. Võimaldades nahal taastada niiskust, kaitsta ja toita.

Lisades aktiivaineid, lahendades kindlaid ülesandeid nagu vananemisvastane teraapia, pigmentatsioon, naha tooni ühtlustamine, rasuerituse reguleerimine, aknearmide ravi jne.

Ideaalne hooldus kõigile nahatüüpidele hoolimata aastaajast!

Tavahind:  70 €

OPI logo
Darphin logo
Cuccio logo
Loreal logo
Kerastase logo
BDR logo