Kosmeetik-ikoon

KOSMEETIK

Praktikandi juures teostatud näohoolitsused al. 30 €.
DARPHINI HOOLITSUS
60 min
90 min
Ultimate Uplift  e. Signatuurhoolitsus80 €100 €
Exquisite  at any age55 €75 €
Sensitive to sublime50 €65 €
Immersive experience50 €65 €
Perfectly radiant50 €65 €
Absolute pureness50 €65 €
KULMUD, RIPSMED, NÄGU
10 min kulmude keemiline värvimine6 €
10 min kulmude korrigeerimine5 €
Kuni 20 min kulmude modelleerimine8…10 €
10 min ripsmete keemiline värvimine6 €
30 min ripsmete ja kulmude keemiline värvimine ja korrigeerimine15 €
10…20 min näo-massaaž30 €
Noorendav silmaümbruse hooldus 30 min25 €
DEPILATSIOON
KARETE VÕI KLASSIKALISE VAHAGA
Kulmud6 €
Ülahuul6 €
Lõuapiirkond6 €
Ülahuul ja lõuapiirkond6 €
Käed15 €
Käed küünarnukini10 €
Kaenlaalused15 €
Sääred18 €
Reied18 €
Sääred ja reied30 €
Selg30 €
Rindkere30 €
Bikiinipiirkonna piiramine20 €
Brasiilia bikiini25…30 €

Kosmeetik Jane

Jane on kogemustega kosmeetik, kes hoolitseb paljude Tartu naiste ja meeste näo eest. Pakkudes näohooldusi mis toovad sinu näole värskust ja annavad sulle nooruslikku elujõudu.

Klientide arvates on Jane üks Tartu parimaid kosmeetikuid, kelle juures käies tunned end alati oodatuna ja salongist väljudes pakatad uuest energiast.

Mis tehnikaid kasutab Jane oma töös?

Igale kliendile pakub Jane nähtavate ja kauapüsivate tulemustega hoolitsusi, mis põhinevad maailma kuulsa füsioterapeudi Pierre Darphin teadmistel ja kogemustel.

Mida sisaldab Darphini hoolitsus?

Darphini unikaalsus ja hoolitsuste loetelu on koostatud Pierre Darphini ettekirjutuste põhjal, kus pidevalt täiustatakse tehnikaid, luuakse uuenduslikke tooteid, antakse kaasa nippe toodete kasutamiseks ja muidugi on ainult Darphinil ainulaadne Jadeiitkivimassaaž.

Hoolitsused sisaldavad endas kolme efektiivset käsimassaaži tehnikat

1. Punktmassaaž

Punktmassaaži teostatakse seerumiga. See kestab kaks minutit. Punktmassaažiga aitame vallandada varjatud energiat, stimuleerida nahka ja mõjutada kogu organismi.

2. Lümfimassaaž

Lümfimassaaž on üks kolmest Darphini 3-dimensioonilisest hooldusest, millega hooldatakse epidermis. Massaaž kestab kokku 10-15 min.

Lümfimassaaž on tõestatud oma tõhususelt lümfikanalite puhastamisel naha tasakaalu rikkuvatest toksilistest ainetest, mis muudavad naha tuhmiks, väsinuks, kuivaks ja tundlikuks või lasevad tekkida aknel.

Darphini lümfimassaaž on lõõgastav ja turset alandava toimega, mille kasu klient kiirelt ka märkab. Massaaži käigus kombineeritakse lõdvestavaid ja puhastavaid liigutusi kasutades kliendi nahatüübile vastavat aroomihoolduse toodet.

NB! Lümfimassaaži tehakse peaaegu kõigi Darphini näohoolduste käigus, mille tulemuseks on hapnikuga rikastatud veri ja mineraalsooladest vabanemine, tänu millele tunneb klient lisaenergiat.

Kõik see saavutatakse tehes manuaalvõtteid, kui klient hingab rahulikult ja on füüsiliselt passiivne.

**Lümfimassaažiga kaasneb tavaliselt vedeliku kaotus (sageli tunneb klient peale hooldust vajadust külastada tualettruumi). Seetõttu tuleks kliendil hoolduse päeval juua piisavalt mineraalvett ja varuda vähemalt 10 min aega puhkuseks veel peale hoolduse lõppu, et olla kindel, et sisemine niiskusetasakaal on paigas.

Inimestele, kellel on pidevaks probleemiks paistetus, soovitatakse lümfimassaaži regulaarselt 12 korda ja kaks korda nädalas, edaspidi üks kord nädalas.

3. Süvamassaaž

Süvamassaaž on vananemisvastane massaaž, mis toniseerib näolihaseid, parandab naha elastsust, parandab naha vereringet, tõstab naha hapnikuga varustatust ning soodustab rakkude uuenemist.

Süvamassaaž vormib lihaseid, et saavutada vananemisvastast näovõimlemise efekti. Spetsiaalsed liigutused aitavad nahka tõsta ja trimmida. Massaaž kestab 20 minutit.

Lõõgastav prelüüd – iga hoolitus algab jala- ja kätemassaažiga

Kõik Darphin hooldused sisaldavad endas lõõgastavat jala- ja kätemassaaži. Kätemassaaž aitab leevendada valulikkust ning pingeid samal ajal lihaseid lõdvestades.

Samuti aitab käte masseerimine leevendada stressi ja pingeid, mis on kogunenud kehasse ja meeltesse. See massaaž pakub hoolitsust su kätele ning tervele kehale.

*60 min näohooldusel 8 etappi – sisaldab punkt- ja/või lümfimassaaži ja/või jadeiitkivimassaaži.

*90 min näohooldusel 10 etappi – sisaldab endas Darphini 3-dimensioonilist massaaži.

7 34 0010

info@salongildi.ee

Gildi 12,  51007 Tartu

E-R 9.00-18.00

L 9.00-15.00

P kokkuleppel