JADEIITKIVI massaažis

Kas jade rullid tegelikult töötavad?

https://youtu.be/Bc12OTFzua0

Jade kiviga rullimine vähendab ajutiselt turset, aktiveerides lümfiringet. Jadeiitkivi rullid on valmistatud jade kivist, kuid on ka teisi naha  rullimiseks kasutatavaid kive- näiteks roosikvartsi. Kivi tüüp ja variatsioonid tulemust ei mõjuta vaid “Peamine on hea tehnika pluss järjekindlus.”

„Jade rullimine on lihtne Hiina iidsetest ilurituaalidest saadud meetod, mille abil nahale ja selle all asuvale koele surutakse rulliga, luues pinna all liikumise.“ Jade rullimine on nagu näo vahutamine, kuigi see pole kindlasti nii valus kui pingutada keha tihedate lihaste abil. Tegelikult, kui see teeb haiget, siis teete seda valesti.

Oluline on märkida, et tulemused ei kesta igavesti, nii et tulemuste nägemiseks peate oma jaderulli kasutama iga päev ja alati, kui teete oma nahahooldustoiminguid.

Kui võib tunduda jääkülma kivi libistamist üle oma tuima näo meeldiv, siis hiinlased väidavad, et nad üldiselt väldivad Hiina meditsiinis naha töötlemiseks jahedamate temperatuuride kasutamist. Kuna rullimise tegelik eesmärk on ainevahetuse ja lümfiringluse aktiveerimine. Erandiks on see, kui teil on allergia või päikesepõletus, sellisel juhul võib jahe jadeiitrull aidata nahka rahustada. Kõigepealt on soovitav pesta rullikut sooja seebiveega, et vabaneda kõigist toodetest mis võivad nahareaktsiooni süvendada ja alles seejärel rullige kahjustatud piirkonda ettevaatlikult külma rulliga. Jadeiit rullimine on esimene samm kõigile, kes on huvitatud looduslikust nahahooldusest. Nb! Teisisõnu, jade rullid ei ole võlukeppid, milleks neid mõnikord peetakse!