Broneeri endale värskendav ilupäev meie retro stiilis ilusalongis Tartu vanalinnas ning avasta tippklassi juuksehoolduste maagia.

Kuidas värv aja jooksul tuhmub

Juuksevärv tuhmub aja jooksul erinevate tegurite mõjul. Juuste pesemine, päikese käes viibimine ja kuumuse kujundamine võivad kõik põhjustada värvi tuhmumist. Isegi teie kraanivees sisalduvad elemendid võivad kaasa aidata värvide tuhmumisele.

Värvi tuhmumist soodustavad tegurid

Värvi tuhmumist soodustavad mitmed tegurid. Nende hulka kuuluvad kasutatava värvi tüüp (püsiv või poolpüsiv), värv ise (punased toonid kipuvad kiiremini tuhmuma) ja teie juuksehooldusrutiin. Juuksevärvi toetavate toodete kasutamine ja kuumaga töötlemise piiramine aeglustab värvi pleekimist.

Juuste kaitsmine keskkonnategurite eest

Keskkonnategurid, nagu päikese käes viibimine ja kloori vesi, võivad põhjustada juuste värvi tuhmumist. Kaitske oma juukseid, kandes päikese käes viibides mütsi ja loputades juukseid kohe pärast basseinis ujumist.

Toitvad ja niisutavad juuste erihooldused ja -lõikused särava, elava värvi saamiseks

Regulaarsed juuksehooldused ja lõikused aitavad samuti teie värvi säilitada. Sellised hooldused nagu sügavniisutus ja juuste toimine taastavad värvitud juuste tervise ja sära. Regulaared juuste lõikused eemaldavad lõhenenud juukseotsad ja hoiavad teie juuksed värske ja elujõulisena ning annavad kohevust.

Aga kui kasutate ajutisi värve või proovite lihtsalt ühekordseks sündmuseks uut välimust, võivad kodused alternatiivid olla hea valik.

et